22 Şubat 2011 Salı

Her seçim sizi bir yere götürür...Willem Dafoe en sevdiğim oyunculardan biridir. Sinemayı severim ama internetten film veya video izlemeyi pek tercih etmem. Willem Dafoe'nun viski firması Jim Beam reklamında oynadığını okuduğumda, sırf bu reklamı görmek için Youtube'a girdim. Hayırseverin biri buna Türkçe altyazı yazar elbet. Ben kısaca özetleyeyim, dış ses diyor ki "Her seçim sizi bir yere götürür, cesur seçimler sizi olmanız gereken yere götürür" (İngilizcesi kafiyeli ama Türkçe'de böyle oluyor). Filmi çok beğendim, umarım siz de beğenirsiniz.

NOT: Filmde Dafoe'nun modacı olduğu sahnede sizce kim karikatürize ediliyor? Kimin kare çerçeveli gözlüğü, dik yaka gömleği, kravatı var? : )) Çok hoş olmuş...

NOT 2: Benicio Del Toro'lu Campari takvimini gördüm geçenlerde bir yerde. Resimlerini bulup sizinle paylaşacağım. Sizi mahrum eder miyim hiç?

NOT 3: Bugün internette Jim Beam Türkiye'nin bir reklam kampanyasını gördüm. Erkek Aklı Neye Çalışır? sorusuna cevap bulunca iPad kazanıyorsunuz. Marka aynı marka da, o ne diyor, bu nediyor?

Hiç yorum yok:

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails